Хто такий булер, що саме можна вважати булінгом та яка відповідальність за цькування передбачена законодавством – відповідь на ці та інші питання шукали учні Миколаївської школи № 19 під час правового квесту «Знай! Дотримуйся! Пам'ятай!», організованого командою Миколаївської юстиції.
До участі в квесті долучилися 5 команд, для кожної з них булопідготовлено спеціальну карту з розташуванням локацій та маршрутом гри. На кожному етапі на учасників очікували завдання, виконуючи які діти показували свою обізнаність, а також дізнавалися про нові для себе аспекти булінгу та домашнього насильства. Загалом було представлено 4 локації, на яких дітей зустрічали працівники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Управління патрульної поліції в Миколаївській області, Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуації у Миколаївській області та Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Як відзначає керівник Миколаївської юстиції Роман Возняк, проведення занять в інтерактивній формі є більш дієвими. «Ми використовуємо різні форми роботи – це і звичайні лекції та семінари, і воркшопи та диспути тощо. Але найцікавішими для дітей є заняття саме в ігровій формі, що в свою чергу сприяє легшому засвоєнню інформації», - зауважив начальник обласного управління юстиції.

Угору