Однією з найпопулярніших послуг Мін’юсту залишається можливість отримати свідоцтво про народження малюка безпосередньо у пологовому будинку. Про це свідчить статистика за перший квартал 2019 року, за цей період понад 1,5 тисячі малюків регіону отримали свій перший документ ще перебуваючи в пологовому будинку, це більше ніж 88% від загальної кількості народжених за цей період.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, скористатися сервісом дуже легко, для цього потрібно підготувати лише декілька документів: спільну заяву батьків або одного з них; паспорти батьків (оригінали); свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено (оригінал) та медичне свідоцтво про народження (його видають в медичному закладі).

«Кохайтеся, а про документи подбає Мін’юст! – це не просто слоган, це реальність! Головне завдання для батьків – це швидко визначитися з ім’ям, а про все інше подбають наші працівники», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Нагадаємо, що крім видачі свідоцтва про народження, додатково у пологових будинках України відбувається реєстрації місця проживання новонародженого. З початку року на Миколаївщині вже проведено 1046 таких реєстрацій, що складає більш ніж половину від загальної кількості зареєстрованих народжень.

Угору