19 квітня 2019 року в місті Миколаєві відбудеться семінар для нотаріусів, консультантів державних нотаріальних контор, державних нотаріальних архівів, помічників нотаріусів на тему: «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень з урахуванням усіх законодавчих змін. Застосування положень земельного законодавства у нотаріальній практиці. Особливості укладення та посвідчення правочинів, предметом яких є земельна ділянка».

Організатори: Інститут права та післядипломної освіти Міністерства юстиції України та Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області

Місце проведення: Чорноморський національний університет ім. Петра Могили (актова зала – ІІ поверх головного корпусу), м. Миколаїв, вул. 68 Десантників, 10.

Початок семінару: 9:30, реєстрація учасників з 9:00.

Довідки за тел. (0512) 47-62-55.

Запрошуємо до участі!

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору