Протягом 1 кварталу команда Миколаївської юстиції провела понад 200 правоосвітніх заходи, в яких взяли участь майже 4,5 тисячі мешканців області. Про це повідомили в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

Серед них - уроки та тренінги зі школярами та студентами, інтерактивні заняття з дошкільнятами, семінари для батьків та педагогів, вуличне інформування та багато іншого. Теми також різні, в залежності від запитів та актуальності проблеми. Зокрема, багато говорили про протидію булінгу та домашньому насильству, адже на початку року відбулись зміни у законодавстві, що надали нові механізми захисту постраждалих від цих ганебних явищ.

«З кожним заходом, з кожною консультацією ми розширюємо коло людей, які знають, а головне вміють захистити свої права. І це чудово, адже тільки такі люди можуть побудувати справді правову та демократичну державу», - відзначив начальник регіонального управління юстиції Роман Возняк.

Нагадуємо, що отримати правову консультацію можна зателефонувавши до єдиного контакт-центру системи безоплатної правової допомоги за номером – 0 800 213 103. (Цілодобово та безкоштовно у межах України).

Захищайте свої права разом з Мін'юстом!

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору