Хоч за вікном дощ, в домі Семена Пейсаховича та Хасі Ісааківни вирує справжня весна, адже сьогодні вони відзначають 65 років подружнього життя. Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Таку визначну дату подружжя вирішили відсвяткувати незвичайно та повторити обітниці, які вони давали один одному більше ніж піввіку тому. А допомогли в цьому спеціалісти Миколаївського міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану, які організували для наречених виїзну церемонію.

Як відзначив керівник Миколаївської юстиції, приклад сьогоднішніх молодят доводить, що справжні почуття живуть вічно і не втрачають своєї гостроти навіть через такий чималий термін.

«Щиро вітаю ювілярів із визначною датою! Нехай на вашій вулиці завжди буде весна, щастя не покидає вашої оселі, а здоров’я залишається міцним на довгі роки», - відзначив керівник регіонального управління юстиції.

Зауважимо, що замовити послугу «Ювілейне весілля» можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Також можна скористатися послугою щодо попереднього запису на прийом через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», завдяки якій заявників приймуть у зручний час без черг.

За допомогою наших фахівців ви можете повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті. До того ж така церемонія може стати гарним подарунком для рідних, адже замовити її може не лише хтось із подружжя, але й і їхні родичі або друзі.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору