Сьогодні в Головному територіального управління юстиції у Миколаївській області відбувся черговий семінар для юрисконсультів та інших зацікавлених осіб. 
За словами першого заступника начальника управління Інни Фірсової, обираючи тему семінару фахівці враховують як запити від правників міста та області, так і питання, які стануть в пригоді кожному. Зокрема, цього разу вирішили звернути увагу на переваги добровільного виконання судових рішень.
Заступник начальника Інгульського відділу ДВС міста Миколаєва Антон Терещенко зауважив, що виконуючи рішення суду добровільно можна не лише зберегти репутацію, але й заощадити кошти. Адже у разі примусового виконання рішення доведеться сплатити додаткові кошти, зокрема щодо рішень майнового характеру - 10% від суми, що підлягала стягненню, а у випадку рішення майнового характеру - 8346 гривень. 
Не менш актуальним було й друге питання – захист прав споживачів. Спікером виступила начальник управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області Ірина Циган. Вона роз’яснила присутнім механізм реалізації законодавства України про захист прав споживачів та зауважила куди звертатися по допомогу у разі потреби.
І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.
До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору