В Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся цикл семінарів, під час яких обговорювали практичні аспекти застосування Порядку розгляду звернень та організації прийому громадян та Порядку розгляду запитів на публічну інформацію. Серед учасників - працівники, відповідальні за роботу зі зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію в структурних підрозділах Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Під час занять працівники відділу судової роботи та міжнародного співробітництва акцентували увагу присутніх на нововведеннях та окремих питаннях практичного застосування Порядків.

Нагадаємо, що вказані Порядки  набрали чинності 1 березня 2019 року, з текстом можна ознайомитися перейшовши за посиланням http://just-mykolaiv.gov.ua/novyny/815-do-uvagi-gromadyan.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору