Поділитися емоціями та враженнями від першого в житті голосування та розповісти наскільки очікування відповіли реальності пропонують в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

Участь в конкурсі можуть взяти участь молоді люди у віці від 18 до 20 років. Для цього необхідно підготувати творчу роботу у вигляді есе, нариса, короткої розповіді на тему: «Мої перші вибори», обсягом не більше 3-х сторінок. Та надіслати її разом із заявкою до 19 квітня 2019 року на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., з позначкою в темі листа «На конкурс «Мої перші вибори».

Важливо! На конкурс не приймаються роботи, які пропагують вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління, а також прояви екстремізму, тероризму, насилля, релігійну та етнічну ворожнечу, містять рекламу, а також роботи непристойного та аморального змісту.

Положенням про конкурс та зразок заяви наведені у додатках!

Запрошуємо до участі!

 

 

Вкладення:
Скачати цей файл (зразок заяви.doc)зразок заяви.doc[ ]27 Кб
Скачати цей файл (положення.docx)положення.docx[ ]29 Кб

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору