Миколаївська молодь проти булінгу – це стало ключовою тезою конкурсу малюнків «Зупинимо булінг разом!», організованого Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області спільно з Головним управлінням Національної поліції у Миколаївській області. 
За словами першого заступника начальника управління Інни Фірсової, за допомогою конкурсу мали на меті залучити дітей до активної пізнавальної діяльності в сфері прав людини та акцентувати увагу на недопустимості такого явища як булінг. 
Загалом до конкурсу надали більше півсотні творчих робіт, які оцінювалися за такими критеріями, як художній задум, творчий підхід та цікавість сюжету, відповідність робіт тематиці конкурсу, оригінальність, техніка та якість виконання. Авторів найкращих робіт привітали під час урочистого заходу та нагородили грамотами від організаторів.
Відзначимо, що в рамках антибулінгової кампанії команда Миколаївської юстиції здійснює різнопланові правоосвітні заходи, серед яких правові квести, воркршопи, тренінги та екскурсії. Головна мета – розвиток нульової толерантності до булінгу в шкільному середовищі.

Угору