Напередодні чергових виборів Президента України Миколаївська юстиція спільно з Національним університетом кораблебудування організували турнір з брейн-рингу для старшокласників міста. Тема - «Вибори і референдуми – основа демократичного врядування».
За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, подібні заходи дають можливість підліткам в цікавій та доступній формі вивчати дуже серйозні та непрості теми.
«Як показує практика типовий українець знає про виборчі права зовсім небагато. Здебільшого, ці знання зупиняються на тому, що коли йому виповнилося 18 років, він має право йти на вибори, голосувати за обраного ним кандидата, партію в окремій кабінці. Звісно, на перший погляд це не становить великої загрози. Але треба зважати на те, що вибори – важливий етап розвитку держави, від них залежить майбутнє життя всієї країни. Це означає, що кожен громадянин має знати свої права та обов’язки у цій сфері від «А» до «Я», бо тільки так він зможе виконати свій борг перед державою з усією відповідальністю», - відзначив керівник регіонального управління юстиції.
Загалом в турнірі взяли участь 6 команд, які представляли 5 навчальних закладів м. Миколаєва: Миколаївські загальноосвітні школи № 7 та №26, Миколаївський економічний ліцей №2, Миколаївський юридичний ліцей та Миколаївська гімназія № 41.
За результатом турніру бронзу здобула команда Миколаївської гімназії №41 «Кримінальний кодекс», друге місце посіла команда «Аврора» Миколаївського економічного ліцею №2, а лідерами виявилася «Ліга справедливості» Миколаївського юридичного ліцею.

Угору