Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся конкурс з відбору кандидатів на вакантні посади! Процедура відбору проходила в три етапи – он-лайн тестування, розв’язання ситуаційних завдань та співбесіда. Серед критеріїв для визначення переможців - відмінне знання законодавства, готовність навчатися та розвиватися. Остаточні результати будуть опубліковані на офіційному сайті управління.

А для тих, хто має бажання працювати в команді професіоналів, відчуваєте в собі амбіції та потенціал стати більше ніж просто хорошим спеціалістом, нагадуємо, що інформацію про наявні вакансії та вимоги до них ви можете дізнатися у відділі персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за тел. (0512) 47-65-14, (0512) 47-64-29. Миколаївська юстиція чекає на вас!

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору