Сьогодні в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги команда Миколаївської юстиції відвідала - смт Веселинове, с. Мостове та смт Доманівка. 
За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, фахова юридична допомога має бути у кроковому доступі, в такому випадку ситуацій по типу "Сказали, що це типова угода я і підписала" буде набагато менше. Адже в будь-який момент людина зможе звернутися за консультацією та роз'ясненнями.
"Звісно, одразу на місці зняти всі питання, що не вирішувалися роками неможливо, але надати алгоритм дій для розв'язання проблеми цілком реально", - зазначив керівник обласного управління юстиції.
Крім цього, місцеві мешканці отримали консультації щодо реалізації проекту "Я маю право!", Зокрема стосовно виборчого процесу, добровільного виконання рішення, протидії булінгу та домашньому насильству.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору