Протидія булінгу та домашньому насильству – такій темі був присвячений семінар для батьків старшокласників миколаївської школи №3. Серед спікерів – представники Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, Головного управління патрульної поліції у Миколаївській області та департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації.
За словами першого заступника начальника регіонального управління юстиції Інни Фірсової, булінг – це відносно новий термін, але новий він не тому, що раніше цькування в школах не було, а тому що тільки зараз це явище визнали на законодавчому рівні. 
«Наразі ми вже маємо юридичний механізм захисту від булінгу, але тільки поєднавши зусилля всіх зацікавлених сторін, а саме батьків, педагогів та правоохоронців ми зможемо зупинити це ганебне явище», - зазначила І. Фірсова.
Більш детально про відповідальність за вчинення булінгу та перші в Україні судові рішення щодо булерів розповів шкільний офіцер поліції по Центральному району сержант Олександр Фєдоров. Зокрема, відзначив, що жертвою булінгу можуть визнати не лише дитину, але й педагога, подібне рішення нещодавно виніс суд на Хмельниччині.
Крім цього, говорили про домашнє насильство, адже одним з факторів, що може слугувати формуванню агресивної поведінки у дітей є переймання такого досвіду із сімейних стосунків. Як зазначила начальник відділу по роботі з сім’єю Зоя Дмітрієва, фактично це замкнене коло – діти в сім’ї бачать насильство і в майбутньому вже самі стають агресорами. 
Нагадаємо, що раніше вже відбулася серія засідань круглих столів з педагогами міста щодо впровадження законодавства про протидію булінгу шкільному середовищі.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору