Протягом двох місяців на Миколаївщині одружилися 710 пар закоханих, з них 130 надали перевагу сервісу «Шлюб за добу». Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

За його словами, наразі в Україні можна зареєструвати шлюб за двома процедурами. Перша, стандартна, передбачає 30 днів очікування після подачі заяви в РАЦС – це своєрідний випробувальний термін для закоханих. Прискорити процес може вагітність нареченої, призов нареченого на строкову військову службу або ж хвороба, яка загрожує життю.

«А для тих наречених, які точно впевнені в своїх почуттях та не бажають чекати ані дня є сервіс «Шлюб за добу», в такому випадку чекати доведеться не більше 24 годин», - відзначає керівник регіонального управління юстиції.

Щоб скористатися сервісом потрібно зробити декілька простих кроків:

- звернутись до організатора шлюбної церемонії.

- обрати бажану дату та час.

- укласти відповідний договір.

- завітати на власне весілля.

Нагадаємо, що на Миколаївщині діють 6 організаторів державної реєстрації шлюбу, які працюють в рамках проекту «Шлюб за добу»:

Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» м. Миколаїв, вул. Набережна, 29; тел. 37-37-06; 37-02-19; 37-70-38.

Комунальна установа « Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» м. Миколаїв, вул. Спаська, 44; тел. 37-28-24.

Державне підприємство «Центр обслуговування громадян» м. Миколаїв, вул. Спаська, 45/1; тел. (068)837-00-37;

Комунальне підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради м. Миколаїв, вул. Лягіна, 23а та м. Миколаїв, вул. Фалеєвська, 14/1, тел. 47-76-92;

Комунальний заклад «Міський будинок культури», Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Одеська, 22, тел. (066)647-65-30, (05134) 4-53-65;

Комунальна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Грушевського, 10, тел. (05161)4-30-69.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору