Краще один раз побачити, ніж сто разів почути! Учні Миколаївського юридичного ліцею пройшли практику в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

«Вибір професії – це одне з найважливіших моментів в житті людини, тож перш ніж прийняти остаточне рішення потрібно зібрати максимум інформації зрізних джерел. Але краще за все побачити як все відбувається на власні очі та поспілкуватися з представниками обраної професії», - відзначила перший заступник начальника Миколаївської юстиції Інна Фірсова.

Протягом трьох днів школярі отримали чимало інформації, як про професію правника в цілому, так і окремо про діяльність органів юстиції регіону. Зокрема, дізналися як проходить робочий день спеціаліста, які проекти реалізовуються управлінням, як проходить підготовка до правоосвітніх заходів тощо.

Сподіваємось, що випускники зроблять зважений вибір і може в майбутньому вони повернуться до Миколаївської юстиції уже в ролі працівників.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору