Команда Миколаївської юстиції продовжує знайомити молодь з представниками героїчних професій. Цього разу завітали до Кінологічного центру ГУНП у Миколаївській області.

Протягом візиту правоохоронці показали дітям своїх підопічних собак-оперативників та розповіли історію кожного. Всі вони навчені виконувати спеціальні завдання з пошуку слідів, вибухових пристроїв, вогнепальної зброї та наркотичних речовин. Зауважимо, що для того щоб робота полісмена-кінолога та його чотирилапого напарника була результативною, обидва вони повинні мати певні навички, вміти працювати в парі. Це дуже складна, важка, а головне – постійна копітка робота як для самої собаки, так і для інспектора-кінолога.

«Головна мета таких екскурсій – показати молодим людям приклад гідний до наслідування. Ми пропонуємо підліткам відвідати різні установи, серед них і слідчий ізолятор, і військові частини, так вони можуть наочно побачити наскільки різні варіанти розвитку подій їх очікують залежно від шляху, який вони оберуть для себе», - відзначила перший заступник начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інна Фірсова.

Нагадаємо, що проект Мін’юсту «Від мрії до дії» поєднав реалізацію двох завдань Міжвідомчої ради з правосуддя для дітей – створення умов для виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактики злочинності серед дітей.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору