Герой чи шкільний задирака – побачити різницю змогли школярі під час екскурсії до 79 десантно-штурмової бригади, що була організована командою Миколаївської юстиції в рамках проекту «Від мрії до дії».

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, проект має на меті показати школярам, що від дій та рішень, які вони для себе обирають залежить їхнє майбутнє.

«Дуже часто в шкільному віці діти вважають лідером того хто поводить себе з навколишніми зухвало та зневажливо. Зазвичай такі діти ображають слабших, таким чином вони намагаються показати, що вони краще та сильніше за інших. Втім в реальному житті така поведінка навряд чи призведе до успіху, а може спричинити лише проблеми із законом», - відзначив керівник регіонального управління юстиції.

Протягом заходу діти дізналися історію 79 аеромобільної бригади, дізналися як проходить підготовка і навчання особового складу та побачили техніку та обмундирування, якими користуються військові в бою. Але головне вони змогли поспілкуватися з офіцерами, приклад яких доводить, що справжній герой це той хто може знайти в собі сили та мужність допомогти слабшому.

Відзначимо, що проект Мін’юсту «Від мрії до дії» поєднує в собі реалізацію двох завдань Міжвідомчої ради з правосуддя для дітей – створення умов для виправлення неповнолітнього правопорушника та профілактики злочинності серед дітей.

Угору