Стажування молоді в органах юстиції регіону – це стало основною темою чергового засідання Університету правових знань в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. О. Гмирьова.

Головний спеціаліст відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Юлія Позднякова розповіла як проходить стажування, зокрема відзначила, що стажування здійснюється строком до шести місяців. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви, копії паспорта, копії диплома особи (довідки з навчального закладу для здобувачів вищої освіти), яка має намір пройти стажування. Також можна подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Для цього потрібно зайти на сайт Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, обрати «Он-лайн будинок юстиції», далі вибрати рубрику «Соціальний ліфт» та вкладку «Стажування».

За додатковою інформацією щодо порядку проходження стажування можете звертатись до відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107 та за телефоном (0512) 47-65-14.

Угору