Актуальні питання виборчого законодавства, забезпечення належної реалізації та захисту виборцями їхніх прав – це стало головною темою чергового семінару для юрисконсультів, що відбувся в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

За словами першого заступника начальника управління Інни Фірсової, обираючи тему семінару фахівці враховують як запити від правників міста та області, так і питання, які вимагають нагального висвітлення. «Сьогодні ми говоримо про права виборців, оскільки вже за місяць відбудуться вибори Президента України. Відтак громадяни мають чітко розуміти як реалізувати своє право голосу та куди звертатися у разі його порушення», - відзначила І. Фірсова.

Спікерами виступили - заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Євген Мороховець та громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА у Миколаївській області Ігор Скалько. Вони звернули увагу присутніх на основні аспекти виборчого законодавства, а також рекомендували не зволікати та перевірити себе у Реєстрі виборців, щоб у разі виявлення питань мати час на виправлення ситуації.

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Угору