Загальні показники роботи, стан виконання виконавчих проваджень та заходи щодо реалізації реформи системи виконання судових рішень і рішень інших органів. Ці та інші питання розглянули під час підсумкової колегії Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Серед іншого, йшлося про стан роботи в напрямку реалізації арештованого майна, дотримання виконавської дисципліни та державної таємниці працівниками органів ДВС, проблематики підвищення рівня безпеки та запобігання можливому доступу сторонніх осіб до інформації Єдиних та Державних реєстрів, держателем яких є Міністерство юстиції України, а також  порядок виплати винагороди державним виконавцям.

Серед пріоритетних напрямів роботи виділили підвищення ефективності виконання рішень суду, оскільки це ключовий чинник забезпечення доступності правосуддя. Відзначимо, що Мін’юстом запроваджено інформаційну кампанію «Я маю право на виконання рішення суду!», яка має на меті інформування громадян про механізми добровільного виконання судового рішення та його переваги.

Угору