Робота в юстиції – це справа для професійних та амбітних працівників, відданих своїй справі, готових навчатися та розвиватися! На цьому наголосив заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області @Георгій Решетілов під час відкриття Дня кар’єри ЄС «EUCareerDays», що відбувся сьогодні в Чорноморському національному університеті імені Петра Могили за підтримки Представництва ЄС в Україні.

«Сучасна юстиція – це система, яка постійно розвивається та вдосконалюється, щоб захистити права мільйонів українців та надати їм зручні та комфортні державні послуги. Тож, якщо ви бажаєте стати частиною цих змін, запрошуємо до команди Миколаївської юстиції», - відзначив Г. Решетілов.

Протягом Дня Кар’єри працював ярмарок вакансій, відтак студенти мали можливість поспілкуватися з працівниками відділу персоналу регіонального управління юстиції та дізнатися про наявні вакансії та умови прийняття на державну службу. Крім цього, студентів-правників запрошували на стажування до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області.

Нагадаймо, що таке стажування здійснюється строком до шести місяців. Допуск до стажування та визначення строку його проходження здійснюються на підставі заяви, копії паспорта, копії диплома особи (довідки з навчального закладу для здобувачів вищої освіти), яка має намір пройти стажування. Також можна подати електронну анкету через електронний сервіс «Он-лайн будинок юстиції». Для цього потрібно зайти на сайт Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області, обрати «Он-лайн будинок юстиції», далі вибрати рубрику «Соціальний ліфт» та вкладку «Стажування».

Угору