Продовжуючи антибулінгову кампанію команда Миколаївської юстиції організувала для учнів школи №61 екскурсію до Миколаївського слідчого ізолятора та Аварійно-рятувальної частини. Вибір установ не випадковий, адже саме тут діти наочно побачать до чого може призвести поведінка булера та усвідомлять, що насправді героєм є не той, хто сильніше фізично, а той хто може знайти в собі сили і стати на захист слабшого.
В слідчому ізоляторі підлітки дізналися як влаштоване життя людини, яка відбуває покарання, в тому числі і їхніх однолітків. Звісно, у неповнолітніх, що відбувають покарання є можливість навчатися та закінчити школу, втім це зовсім не ті можливості для розвитку, які є вдома. Тож, і майбутнє у таких випускників не таке позитивне та перспективне. В свою чергу в рятувальній частині школярі побачили яким може бути життя героя. Хлопці й дівчата поспілкувалися з рятівниками, які не набагато старші за наших екскурсантів, але вже встигли врятувати не одне життя та є прикладом сили духу, мужності та відваги.
Врятовані життя, вдячність та повага суспільства або ж грати, конвой, мінімальний зв’язок із зовнішнім світом – контраст емоцій, який спостерігався у дітей протягом дня дає сподівання, що вони все ж таки зроблять правильні висновки. І хто знає, можливо саме цей захід стане переломним моментом в житті дітей, який стане початком народження нових героїв-рятівників.

Угору