Булінг –  це не дитячі пустощі, а злочин! І в перспективі така поведінка може привести зовсім не на курорт. В цьому сьогодні переконалися учні Миколаївської ЗОШ №36 відвідавши з екскурсією Миколаївський слідчий ізолятор.

За словами першого заступника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, цькування насправді є серйозним правопорушенням, наразі законодавством вже встановлена адміністративна відповідальність за такі дії у вигляді штрафів та громадських робіт. В той же час не потрібно забувати, що за нанесення тілесних ушкоджень наступає вже кримінальна відповідальність.

Заступник начальника відділу соціально-виховної та психологічної роботи Миколаївського СІЗО Іван Саханда провів дітей коридорами та приміщеннями та детально розповів як влаштоване життя по іншу сторону. Втім і сама атмосфера закладу – конвой, грати та мінімальний зв’язок із зовнішнім світом, справила на дітей пригнічуючи враження. Адже одразу стає зрозуміло, що це вже зовсім не ігри.

Відзначимо, що цей захід став першим з поміж запланованих. Найближчим часом з подібними екскурсіями до слідчого ізолятора завітають учні інших миколаївських шкіл.

Угору