Отримати в подарунок незвичайну весільну церемонію змогли молодята, які скористалися сервісом «Шлюб за добу» в Миколаївському міському палаці культури та урочистих подій. Про це повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«Кожній людині час від часу хочеться щось змінити та втекти куди-небудь за тридев'ять земель, сьогодні молодятам запропонували ще один варіант – подорож у часі. Романтична атмосфера лицарських часів як найкраще підходить для проведення весілля двох люблячих людей, які бажають відсвяткувати цей день незвичайно», - відзначає начальник регіонального управління юстиції.

Весільна церемонія проходила у приміщені спеціально обладнаному в дусі середньовіччя, атмосферності додала жива музика та світло свічок. Безперечно цей день наречені та їх гості запам’ятають надовго.

Нагадаємо, що сервіс «Шлюб за добу» працює на Миколаївщині вже понад два роки. Щоб скористатися послугою необхідно зробити декілька простих кроків. Перший – звернутись до організатора шлюбної церемонії. Другий – обрати бажану дату та час. Третій – укласти відповідний договір. І четвертий крок – завітати на власне весілля.

Угору