Вже за традицією у Валентинів день закоханих зустрічають в Миколаївському обласному краєзнавчому музеї, де спільно з працівниками музею колектив Миколаївського міського відділу ДРАЦС підготував для молодят незабутнє свято.

Привітати наречених завітали начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, начальник Управління державної реєстрації Георгій Решетілов та начальник Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації Михайло Дімітров.

«День закоханих чи не найпопулярніша дата серед молодят для створення сім’ї. Наразі вже майже півсотні миколаївських пар виявили бажання одружитися саме цього дня. І це ще не остаточна цифра, адже сьогодні працюємо до 24 години. Тож якщо ви бажаєте зробити цей день для себе та своєї половинки по справжньому незабутнім, ще є час», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Протягом свята молодят та гостей вітав Святий Валентин, а маленькі купідончики пригощали гостей святковими смаколиками. Зрештою, сама атмосфера музею, його архітектура додавала святу відчуття казковості, дива та романтики.

Відзначимо, що відсвяткувати Валентинів день весільною церемонією вирішили також вже досвідчені пари, які цього річ відзначають річниці. Срібні ювіляри Ольга та Станіслав розповідають, що сьогодні мабуть хвилювалися ще більше, ніж 25 років тому, але не дивлячись, що з дати їхнього весілля пройшло вже багато років їхні почуття ще яскравіші, ніж були раніше. Як цього вдалося досягти розповідає наречена Ольга: «Насправді ніякого таємниці в цьому немає, адже коли ви разом дивитися в одному напрямку, коли сила жінки в мудрості, а чоловіка в розумінні та підтримці, ви з роками просто стаєте одним цілим».

 

Нагадаємо, що замовили послугу «Ювілейне весілля» можна у будь-якому відділі ДРАЦС регіону, до речі така церемонія може стати гарним подарунком для рідних, адже замовити її може не лише хтось із подружжя, але й і їхні родичі або друзі.

Угору