Сьогодні, 07 лютого, відбулось засідання комісії з погашення заборгованості із заробітної плати та взаємодії з арбітражними керуючими при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області.

Протягом заходу було розглянуто питання щодо стану провадження ліквідаційної процедури Публічного акціонерного товариства «Очаківський рибоконсервний комбінат. Зокрема, було заслухано ліквідатора боржника - арбітражного керуючого Юрія Кучака, який повідомив про можливість погашення частини заборгованості із заробітної плати перед колишніми працівниками ПАТ «Очаківський рибоконсервний комбінат» в 2019 році.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору