Життя, честь та гідність людини є найбільшою цінністю, тож будь-яке зазіхання на ці цінності є не припустимі. На цьому наголошують працівники Миколаївської юстиції під час спілкування зі школярами регіону.

Практично кожна людина, брала участь в процесі булінгу в одній із трьох ролей - жертви, агресора чи спостерігача. І хоча в більшості випадків дитина просто переростає це, іноді наслідки булінгу можуть призводити до серйозних психологічних травм, слугувати фактором, що призвів до самогубства. Тож, якщо дитина стала жертвою чи свідком булінгу необхідно звернутися по допомогу до дорослих. Це можуть бути батьки, вчителі, шкільний психолог або ж правоохоронні органи. Крім цього, звернутися за консультацією можна за номером 0 800 213 103. Це єдиний контакт-центр системи безоплатної правової допомоги.

Зауважимо, що законодавством передбачена відповідальність за приховування випадків булінгу педагогами. А саме штраф від 850 до 1700 гривень або виправні роботи на термін до 1 місяця з відрахуванням до 20% заробітку.

 

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору