Серед пріоритетів – посилення співпраці держвиконавців, інспекторів праці та працівників служби зайнятості в напрямі реалізації права найменших українців на належне матеріальне утримання, зокрема в частині отримання аліментів від несумлінних батьків. Про це йшлося під час робочої зустрічі першого заступника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової, першого заступника начальника Управління Держпраці у Миколаївській області Яни Скуратовської та заступника директора Миколаївського обласного центра зайнятості Людмили Алпєєвої.

«Доволі часто чуємо від боржників, що вони, мовляв, і готові платити аліменти, але ж не мають роботи. Водночас мають місце ситуації коли до виконавця надходить інформація, що боржник працює, але не офіційно. Тож наразі ми маємо визначити чіткі та дієві механізми, які не дадуть жодного шансу боржникам з аліментів уникнути відповідальності», - відзначила І. Фірсова.

Протягом зустрічі керівники визначили як працюватимуть посадовці на місцях, зокрема передбачається, що держвиконавці скеровуватимуть боржників, які не мають роботи до служби зайнятості. Там їм пропонуватимуть варіанти вакансій для працевлаштування, в тому ж випадку коли знайти роботу за фахом не вдається фахівці запропонують перенавчитися за професією, що актуальна на ринку праці.

Водночас держвиконавці аналізуватимуть звернення від громадян та надаватимуть органам Держпраці дані про працівників, які оформлені неофіційно і таким чином ухиляються як від виплати аліментів, так і від сплати податків. В свою чергу інспектори праці здійснюватимуть інспекційні відвідування для встановлення відповідності такої інформації.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору