Про зміни в законодавстві та специфіку застосування його норм на практиці можна дізнатися завітавши на семінар в Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області. Сьогодні відбувся черговий навчальний семінар, серед учасників - юрисконсульти та інші зацікавлені працівники місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій регіону.

Цього разу говорили про здійснення державних перевірок додержання законодавства про працю. Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Миколаївській області Олена Чернова звернула увагу на те, як відбуваються інспекційні відвідування та яка відповідальність передбачена за порушення законодавства. Серед іншого, говорили про здійснення перевірок  щодо виявлення фактів використання праці неоформлених працівників. Нагадаємо, що не так давно був підписаний меморандум про співпрацю між Міністерством юстиції України та Державною службою України з питань праці. Передбачається, що державні виконавці аналізуватимуть звернення від громадян та надаватимуть органам Держпраці дані про працівників, які оформлені неофіційно і таким чином ухиляються як від виплати аліментів, так і від сплати податків. В свою чергу інспектори праці здійснюватимуть інспекційні відвідування для встановлення відповідності такої інформації.

Далі головний Юлія Грабович розповіла про питання булінгу в шкільному середовищі. Окремо зауважили на змінах у законодавстві, якими передбачена відповідальність не лише за цькування інших, але й за приховування таких випадків.

І традиційно провідний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олексій Фроляк ознайомив присутніх із новим у законодавстві.

До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору