Працівники Миколаївської юстиції не залишають поза увагою і підвищення фахового рівня працівників юридичних служб регіону. Зокрема, одним із видів навчання є проведення стажування юрисконсультів.

Цього тижня фахівці Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Тетяна Жукова, Олексій Фроляк та Юлія Шульга простажували головного спеціаліста відділу правового забезпечення Головного управління Національної поліції в Миколаївській області Анастасію Щербакову. Під час стажування розглядали питання організації роботи юридичної служби установи, порядок ведення претензійно-позовної роботи, здійснення обліку та систематизації законодавства тощо. По закінченню навчання відбулась Управління державної реєстрації НПА, правової роботи та правової освіти Артемом Ханіним та заступником начальника Управління-начальника відділом систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Надією Капустіною, за результатом якої відзначено достатній рівень кваліфікаційної фахової підготовки спеціаліста.

А ми звертаємось до керівників! Бажаєте підвищити кваліфікацію вашого юрисконсульта? Телефонуйте до Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області за номером (0512) 47-64-21.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору