Сьогодні відбувся чергових виїзний прийом в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги. Фахову консультацію першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової та заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Євгена Мороховця отримали мешканці селища Воскресенськ Вітовського району.

Разом з цим, працівникам селищної ради та місцевим мешканцям були надані роз'яснення стосовно захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення, аспектів антирейдерського законодавства, а також ознайомлено з новаціями Мін'юсту та послугами, які надають органи юстиції.

Відзначимо, що робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги є ще одним із кроків назустріч мешканцям територіальних громад, оскільки дозволяє отримати фахову правову допомогу навіть у найвіддаленіших куточках області. Так, протягом минулого року відбулось 430 особистих прийомів у 266 населених пунктах та надано 1 237 консультацій з правових питань.

Угору