Сьогодні відбувся чергових виїзний прийом в рамках роботи мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги. Фахову консультацію першого заступника начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Інни Фірсової та заступника директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Миколаївській області Євгена Мороховця отримали мешканці селища Воскресенськ та села Мішково-Погорілове Вітовського району.

Разом з цим, працівникам органів місцевої влади та місцевим мешканцям були надані роз'яснення стосовно захисту речових прав на землі сільськогосподарського призначення, аспектів антирейдерського законодавства, а також ознайомлено з новаціями Мін'юсту та послугами, які надають органи юстиції.

Відзначимо, що робота мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги є ще одним із кроків назустріч мешканцям територіальних громад, оскільки дозволяє отримати фахову правову допомогу навіть у найвіддаленіших куточках області. Так, протягом минулого року відбулось 430 особистих прийомів у 266 населених пунктах та надано 1 237 консультацій з правових питань.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору