Про ключові показники діяльності, з якими завершили минулий рік та завдання, які мають на найближчий час розповіли в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області. За словами першого заступника начальника управління Інни Фірсової, 2018 для Миколаївської юстиції став роком змін та удосконалення сервісів, завдяки чому вдалося домогтися значних результатів в роботі.

«Ми робимо все можливе, щоб послуги юстиції стали більш зручними для громадян, зокрема в минулому році в Миколаєві запрацював сервіс «Open Space», де можна отримати послуги в сфері державної реєстрації актів цивільного стану швидко та зручно. Будь-яка послуга, яка надається в «Open Space», повинна тривати від 3 до 30 хвилин», - відзначила І. Фірсова.

Крім цього, запроваджено механізм подання заяв у сфері ДРАЦС он-лайн через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». Протягом 2018 року даною послугою скористалося більше 33 тисяч громадян.

Одним з найбільш популярних сервісів Мін’юсту залишається видача свідоцтв про народження дітей безпосередньо в пологовому будинку. Минулого року у медичних закладах вручено майже 7 тисяч свідоцтв про народження. Також за допомогою працівників органів ДРАЦС близько 4 тисяч малюків отримали документ про реєстрацію місця проживання.

Вагомим напрямом діяльності працівників юстиції регіону є правопросвітницька робота. Відзначимо, що Указом Президента України 2018 рів був проголошений роком реалізації проекту «Я маю право!», який інформує громадян про їхні права, а також навчає їх, як ці права захищати, дає чіткі та зрозумілі поради, як діяти, коли твої права порушуються. Протягом року було проведено 1 692 правоосвітніх заходів, в яких взяли участь понад 30 000 мешканців регіону.

«Серед пріоритетів на 2019 залишається робота щодо забезпечення належного матеріального утримання найменших українців, в частині виплати аліментів. Минулого року державні виконавці отримали дієвий інструментарій впливу на боржників з аліментів, завдяки чому дітям регіону повернули понад 118 млн грн аліментів, що втричі більшу суму аліментів, ніж в 2017 році. Втім залишається ще багато роботи, серед найближчих планів – посилення співпраці з державною службою зайнятості та держаною службою з питань праці в напрямі працевлаштування боржників з виплати аліментів», - зазначила І. Фірсова.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору