З початку року в медичних закладах регіону було видано 6931 свідоцтво про народження дитини. Про це повідомив очільник Миколаївської юстиції Роман Возняк.

За його словами, можливість отримати перший документ немовляти прямо в пологовому є одним з найбільш популярних та затребуваних сервісів Мін’юсту. Цей факт підтверджують статистичні дані – 84,5% малюків, які народилися у 2018 отримали свідоцтво про народження саме в медичному закладі.

Щоб скористатися сервісом потрібно швидко визначитися з ім’ям та підготувати наступне:

  • спільну заяву батьків або одного з них;
  • паспорти батьків (оригінали);
  • свідоцтво про шлюб, якщо шлюб укладено (оригінал);
  • медичне свідоцтво про народження.

«Народження дитини – це довгоочікувана та дуже радісна подія. Це час, коли вся увага прикута до новонародженого і найменше хочеться думати про оформлення документів та біганину по кабінетах. Тож, забудьте про бюрократію та насолоджуйтесь батьківством, а про документи подбає Мін’юст», - відзначив Р. Возняк.

Нагадаємо, що крім видачі свідоцтва про народження, додатково у пологових будинках України відбувається реєстрації місця проживання новонародженого. Минулого року на Миколаївщині проведено майже 4 тисячі таких реєстрацій.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору