Миколаївська_юстиція продовжує правову освіту населення в рамках проекту «Я маю право!».

Маючи на меті охопити правовими знаннями якомога більшу кількість людей, спеціалісти структурних підрозділів Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області здійснюють консультації як відвідуючи різноманітні підприємства та установи, так і організовуючи інформаційні флешмоби безпосередньо на території районів.

Цього тижня говорили про запобігання та протидію домашньому насильству, зокрема акцентували увагу на змінах у законодавстві, які спрямовані на допомогу постраждалим та покарання кривдників.

Зокрема, відтепер Кримінальний кодекс доповнено новою статтею 126-1, яка встановлює відповідальність за домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного, психологічного або економічного насильства щодо подружжя чи колишнього подружжя або іншої особи, з якою винний перебуває (перебував) у сімейних або близьких відносинах, що призводить до фізичних або психологічних страждань, розладів здоров'я, втрати працездатності, емоційної залежності або погіршення якості життя потерпілої особи. Домашнім кривдникам загрожують громадські роботи на строк від 150 до 240 годин, або арешт на строк до 6 місяців, або обмеженням волі на строк до 5 років, або до двох років позбавлення волі.

Детальніше про зміні, які передбачені законодавством читайте за посиланням http://just-mykolaiv.gov.ua/yurydychni-konsultatsii/741-nabuv-chinnosti-zakon-pro-vidpovidalnist-domashnikh-krivdnikiv.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Адреса: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107; тел./факс (0512) 47-41-28. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору