Протягом минулого року На Миколаївщині уклали шлюб 6386 пар закоханих, з них 927 надали перевагу сервісу «Шлюб за добу». Про це повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

За його словами, закохані самостійно обирають за якою процедурою одружуватись. Відповідно до звичайної процедури від моменту подачі заяви до реєстрації сімейних стосунків має пройти щонайменше 30 днів. Прискорити її можна тільки якщо є важливі причини — у разі вагітності нареченої, народження нею дитини, а також якщо існує безпосередня загроза для життя нареченої або нареченого. Тоді шлюб реєструється у день подання відповідної заяви, або у будь-який інший день за бажанням наречених протягом одного місяця.

«Для тих же, хто не хоче чекати ми пропонуємо сервіс «Шлюб за добу». Щоб скористатися послугою необхідно зробити декілька простих кроків. Перший – звернутись до організатора шлюбної церемонії. Другий – обрати бажану дату та час. Третій – укласти відповідний договір. І четвертий крок – завітати на власне весілля», - відзначив очільник регіонального управління юстиції.

Відзначимо, що на даний час у місті Миколаєві та Миколаївській області діють 6 організаторів державної реєстрації шлюбу:

  • Комунальний заклад культури «Миколаївський обласний краєзнавчий музей» м. Миколаїв, вул. Набережна, 29; тел. 37-37-06; 37-02-19; 37-70-38;
  • Комунальна установа « Миколаївський міський палац культури та урочистих подій» м. Миколаїв, вул. Спаська, 44; тел. 37-28-24.
  • Державне підприємство «Центр обслуговування громадян» м. Миколаїв, вул. Спаська, 45/1; тел. (068)837-00-37;
  • Комунальне підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради м. Миколаїв, вул. Лягіна, 23а та м. Миколаїв, вул. Фалеєвська, 14/1, тел. 47-76-92;
  • Комунальний заклад «Міський будинок культури», Миколаївська область, м. Вознесенськ, вул. Одеська, 22, тел. (066)647-65-30, (05134) 4-53-65;
  • Комунальна установа «Первомайський міський дитячо-юнацький центр національного відродження» Миколаївська область, м. Первомайськ, вул. Грушевського, 10, тел. (05161)4-30-69.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору