Про високий рівень правового забезпечення в державному підприємстві «Миколаївський науково-виробничий центр стандартизації, метрології та сертифікації» говорять результати планової перевірки, яку провели спеціалісти Миколаївської юстиції.

Протягом двох днів спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Тетяна Жукова та Олексій Фроляк перевіряли стан правової роботи та систематизації законодавства на підприємстві. За результатом відбулася нарада з в.о. директора підприємства Юрієм Шевцовим, під час якої було проаналізовано діяльність юридичної служби.

Крім цього, фахівці надали роз’яснення щодо загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!», який реалізується Міністерством юстиції у співпраці з системою безоплатної правової допомоги, територіальними органами юстиції, за підтримки юридичних клінік, міжнародних донорів та партнерів. Одним з ключових елементів, який забезпечує реалізацію проекту, є надання громадянам безоплатної правової допомоги. Це дієвий та ефективний механізм, який дає можливість захистити свої права кожному.

Угору