Поринути в атмосферу одного з найщасливіших днів в житті та зробити святкування річниці подружнього життя незабутнім – все це можливо, якщо скористатись послугою Мін’юсту «Ювілейне весілля». Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

«За допомогою наших фахівців ви можете повторити обряд і нагадати собі про найщасливіший день у своєму житті. До того ж така церемонія може стати гарним подарунком для рідних, адже замовити її може не лише хтось із подружжя, але й і їхні родичі або друзі», - відзначив очільник Миколаївської юстиції.

Замовити послугу можна у будь-якому відділі державної реєстрації актів цивільного стану. Також можна скористатися послугою щодо попереднього запису на прийом через веб-портал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану», завдяки якій заявників приймуть у зручний час без черг.

Нагадаємо, що подружжя з Миколаєва відсвяткували сапфірове весілля, повторивши свої обітниці. Як це було читайте за посиланням http://just-mykolaiv.gov.ua/novyny/440-podruzhzhya-z-mikolaeva-vidsvyatkuvali-sapfirove-vesillya-povtorivshi-svoji-obitnitsi

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору