Сьогодні в Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області відбувся черговий навчальний семінар, серед учасників - юрисконсульти та інші зацікавлені працівники місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій регіону.
Відкриваючи захід, перший заступник начальника ГТУЮ у Миколаївській області Інна Фірсова відзначила, що працівники юстиції завжди готові надати необхідну методичну допомогу та закликала ставити питання та пропонувати теми для наступних зустрічей. 
Багато нового з’явилося в напрямі запобігання та протидії домашнього насильства, що саме змінилося і як це працюватиме розповіла начальник відділу по роботі із сім’єю департаменту соціального захисту населення Миколаївської обласної адміністрації Зоя Дмитрієва. 
Актуальні питання призначення субсидій, зокрема щодо механізму монетизації пільг розкрила начальник відділу державної допомоги департаменту соціального захисту населення ОДА Ольга Челенко. 
На завершення спеціалісти відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Тетяна Жукова та Олексій Фроляк звернули увагу на типові порушення за результатами перевірок стану правової роботи та систематизації законодавства та ознайомили присутніх із новим у законодавстві.
До речі, якщо ви пропустили семінар, але теми викликали зацікавлення, на нашій сторінці в мережі Facebook доступна он-лайн трансляція семінару. Запрошуємо до перегляду!

Угору