Під таким гаслом відбувся урок для вихованців «Притулку для неповнолітніх дітей». Разом з посадовцями Миколаївської юстиції, заступником начальника обласного управління Георгієм Решетіловим та начальником відділу з питань нотаріату Інною Кірієнко, діти визначили чому булити погано та як діяти якщо вони стали жертвою чи свідком таких дій.

Як зауважив Г. Решетілов, найменше зусиль для подолання булінгу вимагається від спостерігача, але часто спостерігачі відсторонюються від ситуації. З одного боку їм не подобається ситуація, а з іншого не хочуть втручатися, оскільки бояться, що глузувати почнуть вже з них. Та саме через таке невтручання все й відбувається. Невтручання підтримує агресора. Буває достатньо одному спостерігачу набратися сміливості та сказати «досить», як ситуація змінюється. І жертва вже не почувається самотньою, а «жартівники» починають розуміти, що нападки — це не смішно, а «тренувати гумор» можна в інший спосіб.

На завершення заходу діти отримали невеличкі гостинці від Миколаївської юстиції – солодощі та набори для малювання.

Відзначимо, що з новим законодавством керівництво закладів освіти отримує додаткові обов’язки та повноваження в сфері протидії булінгу. Зокрема, закріплено необхідність розробки, затвердження та реалізації плану заходів щодо запобігання випадків булінгу. А також визначено обов’язок повідомляти про випадки булінгу уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України та службі у справах дітей.

Угору