Сьогодні колектив Миколаївської юстиції поповнився новими професіоналами. Адаптуватися на робочому місці та як найшвидше опанувати всі тонкощі професії їм допоможуть наставники, яких було призначено з числа досвідчених працівників управління, про що вони отримали відповідні свідоцтва.
Вітаємо в команді та бажаємо успіхів і плідної праці на благо українського народу! 
А для тих хто має бажання приєднатися до команди професіоналів повідомляємо, що дізнатися про вільні робочі місця в органах юстиції регіону, вимоги до кандидатів та умов прийняття на державну службу можна у відділу персоналу Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. 
м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107
тел. (0512) 47-65-14 (0512) 47-64-29

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору