Про організацію співпраці у реалізації Закону #ЧужихДітейНеБуває, зокрема щодо сприяння у працевлаштуванні боржників за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів йшлося сьогодні під час робочої зустрічі директора Миколаївського обласного центру зайнятості Дмитра Оборонька та начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка.

Як відзначив очільник Миколаївської юстиції, доволі часто боржники з аліментів, говорять, що і хотіли б утримувати власних дітей, але не можуть цього зробити через відсутність постійного заробітку. Саме тому організація тісної співпраці фахівців виконавчої служби та служби зайнятості є вкрай необхідною. «Сьогодні ми вже маємо значні результати в напрямі стягнення боргів з аліментів, зокрема завдяки впровадженню обмежень, передбачених оновленим законодавством, держвиконавці регіону домоглися виплати втричі більшої суми аліментів, ніж за попередній рік. Впевнений, що спільна робота зі службою зайнятості дозволить ще більше покращити цей показник», - зауважив Р.Возняк.

За словами директора ОЦЗ Дмитра Оборонька, пріоритетом служби зайнятості було, є і залишається вирішення питання зайнятості громадян, в тому числі особливої уваги заслуговують ті шукачі роботи, які мають зобов’язання перед дітьми. «Зазначу, що головне – це бажання працювати самої особи, в свою чергу фахівці служби зайнятості знайдуть всі можливості для працевлаштування. Навіть якщо одразу підібрати постійне місце роботи не вдасться, ми можемо запропонувати тимчасові роботи, або ж і взагалі допоможемо отримати іншу професію, яка буде актуальна на ринку праці», - відзначив керівник регіональної служби зайнятості.

На завершення зустрічі керівники установ підписали угоду про співпрацю, якою передбачено проведення спільних заходів для шукачів роботи, зокрема спрямованих на підвищення мотивації до праці. Крім цього, передбачено організацію куточків служби зайнятості у відділах ДВС регіону, в яких буде актуалізовано інформацію щодо вільних робочих місць в області та послуг служби зайнятості.

Угору