Загальна декларація прав людини та її відображення в Конституції України, проблеми формування правової культури в сучасному суспільстві та міжнародні механізми захисту прав людини. Це лише декілька тем робіт, які сьогодні представили студенти-правники в рамках студентської наукової конференції. Вже не перший рік організатори обирають для заходу формат Pecha Kucha, особливості якого є суттєве обмеження по часу. Кожен доповідач має 20 слайдів, які перемикаються в автоматичному режимі через 20 секунд, тобто загалом на виступ виділяється трохи менше ніж 7 хвилин.

Як зазначає начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, таким чином у промовця не має можливості відхилятися від теми чи, як то кажуть, долити води у виступ, він повинен говорити коротко та по суті.

Протягом конференції майбутні правники представили власне бачення щодо формування правової свідомості громадян, зокрема розглянули й психологічні аспекти правової соціалізації особистості.

Відзначимо, що організаторами конференції виступили Координаційна рада молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Миколаївській області, Громадська приймальня Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Миколаївській області та Миколаївський інститут права Національного університету «Одеська юридична академія».

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору