В Миколаївській обласній державній адміністрації відбулось чергове засідання обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, в якому взяла участь заступник начальника відділу з питань банкрутства Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Н. Кремізіон.

Протягом заходу розглядалися питання стану погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат на підприємствах м. Миколаєва. Зокрема, заслухані звіти керівників підприємств-боржників. За результатами надані протокольні доручення про вжиття ефективних заходів з питань погашення заборгованості із заробітної плати на підприємствах-боржниках.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору