Команда Миколаївської юстиції продовжує правову освіту мешканців регіону. Діти та дорослі, уроки права та вуличне інформування – обираючи різні форми роботи маємо можливість правовими знаннями найбільшу кількість громадян, а також оперативно донести останні зміни у законодавстві.

Одна з головних тем тижня - законопроект №8594 щодо протидії булінгу, який цього тижня був прийнятий у другому читанні Верховною Радою України. Зокрема, проект Закону визначає:

чітке законодавче закріплення поняття «булінгу» та доповнення його поняттям «цькування»;

посилення відповідальності за випадки вчинення та приховування булінгу, в тому числі розширення можливих видів адміністративних стягнень які застосовуються;

механізм можливості отримати соціальні та психолого-педагогічних послуги жертвам булінгу;

закріплення обов’язковості розробки, затвердження та реалізації плану заходів щодо запобігання випадків булінгу, порядку застосування заходів виховного впливу, профілактики булінгу у закладах освіти

додаткові повноваження керівництва закладу освіти в сфері протидії булінгу, закріплення обов’язку повідомляти про випадки булінгу уповноваженим підрозділам органів Національної поліції України та службі у справах дітей.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області. Адреса: м. Миколаїв, вул. 8 Березня, 107; тел./факс (0512) 47-41-28. E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору