Про позитивні кейси та проблемні питання в роботі сімейних радників йшлося сьогодні під час сесії з реалізації ініціативи "Сімейні радники" у 2019 році, яка відбулася в рамках телемосту "Київ-Одеса-Львів- Миколаїв-Рівно-Дніпро-Харків".

За словами Миколаївської сімейної радниці Катерини Мутьєвої, з початку дії ініціативи до неї вже звернулося 40 осіб, більшість з них за допомогою он-лайн зв'язку.

"Так, можливо це не багато, втім це також результат. І ці люди вже змогли отримати певну допомогу. Але головне - навчили людей не замовчувати проблему домашнього насильства, адже без власного бажання постраждалих допомоги їм вкрай важко", - зауважив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Окрім іншого, говорили про Всеукраїнський набір сімейних радників, критерії відбору та їхнє подальше навчання.

Нагадаємо, що в Миколаєві інститут сімейних радників стартував 8 листопада. Першою в нашому місті цю місію на себе взяла Катерина Мутьєва. Отримати її консультацію можна щосереди з 9.00 до 12.00 на базі Другого Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, за адресою вул. Космонавтів, 61.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору