Іноді, щоб допомогти жертві булінгу достатньо просто почати з нею спілкуватися, адже люди, яких ображають, часто почуваються самотніми і безпорадними. На цьому наголошували фахівці Миколаївської юстиції під час уроку «Стоп булінг», що відбувся на базі бібліотеки Колоbook.

Разом з фахівцем школярі визначали, що саме можна вважати булінгом, до яких наслідків можуть призвести такі дії та як саме можна допомогти жертві цькування. Свої варіанти підтримки учні написали на долоньках, які згодом об’єднали в ланцюг допомоги.

«Знущання можуть залишити глибокі емоційні рубці на все життя, а в екстремальних ситуаціях вони можуть завершитись погрозами насильства, псування майна або серйозними тілесними пошкодженнями. Тому через подібні заходи прагнемо виховувати у дітей повагу до честі і гідності іншої людини та відчувати відповідальність за свої вчинки», - зазначив начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Відзначимо, що вчора, 18 грудня, Верховна Рада України прийняла у другому читанні законопроект №8594 щодо протидії булінгу. Яким законодавчо визначається поняття булінгу та встановлюється відповідальність за його вчинення, а також за приховування випадків булінгу вчителями та керівництвом шкіл у вигляді штрафу.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору