П’ятеро хлопців та дві дівчинки – таким складом зустріли працівників регіональної юстиції у Миколаївському пологовому будинку №1. Як відзначив очільник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк, народження дитини – це час який потрібно приділити турботі про немовля, а не відвідуванню установ. Відтак, основним подарунком цього дня став перший офіційний документ дитини – свідоцтво про народження.

"Насолоджуйтесь батьківством та забудьте про черги і бюрократію, адже про документи подбають працівники юстиції", - відзначив Р. Возняк.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору