Реалізація прав людини залежить від кожного з нас! На цьому акцентували під час обласного науково-практичного семінару «Формування культури прав людини в умовах сучасного освітнього простору», що відбувся сьогодні на базі обласної універсальної наукової бібліотеки.

За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Романа Возняка, права людини не тільки захищають, вони говорять нам, як себе поводити з іншими, адже всі люди є рівними в своїх правах. «Не втомлююся повторювати, що права однієї людини закінчуються рівно там, де починаються права іншої людини. Якщо кожен візьме це твердження за аксіому, то порушень буде значно менше», - відзначив керівник регіональної юстиції.

Протягом семінару були представлені науково-методичні розробки миколаївських загальноосвітніх та вищих навчальних закладів, що мають на меті втілення цінностей прав людини в освітній процес. Зокрема, свої напрацювання представили представники Миколаївського юридичного ліцею, Новокостянтинівської ЗОШ. Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського.

Угору