Серед учасників – адміністратори центрів надання адміністративних послуг, державні реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, державні та приватні нотаріуси.

Як відзначив очільник регіональної юстиції Роман Возняк, серед пріоритетів роботи працівників юстиції – надання методичної правової допомоги, зокрема в частині роз’яснення новел законодавства та механізмів їх реалізації.

Під час заходів говорили про впровадження нового програмного забезпечення Єдиного державного реєстру. Нюанси практичного використання реєстру розкрила представник ДП «Національні інформаційні системи» Ольга Кожухаренко. В свою чергу, заступник начальника ГТУЮ Георгій Решетілов роз’яснив порядок надання ідентифікаторів доступу до Єдиних та Державних реєстрів, зупинився на експериментальному проекті з організації визначення професійної компетентності державних реєстраторів, а також звернув увагу на зміни до деяких законодавчих актів щодо відновлення кредитування. Далі завідувач сектору взаємодії з суб'єктами державної реєстрації та підвищення кваліфікації державних реєстраторів Ірина Зосімова детально зупинилися на змінах у законодавстві в сфері державної реєстрації нерухомості, зокрема розповіла про особливості реєстрації речових прав на землю та змін до Порядку ведення Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

 

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору