Головним територіальним управлінням юстиції у Миколаївській області задоволено клопотання комунального підприємства «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради (КП «Миколаївський обласний центр реєстрації) щодо надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу за обраним заявником місцем у визначені ними строки в рамках реалізації пілотного проекту щодо державної реєстрації шлюбу, запровадженого згідно розпоряджень Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 р. № 502-р та від 15 листопада 2017 р. № 812-р.

Комунальне  підприємство «Миколаївський обласний центр реєстрації» Кумарівської сільської ради (КП «Миколаївський обласний центр реєстрації) визначений організатором державної реєстрації шлюбу.

Місце проведення державної реєстрації шлюбу: вул. Лягіна, 23 а м. Миколаїв Миколаївської області.

Контактні телефони: (0512) 47-76-92.

Всі матеріали на цьому сайті є об’єктами права інтелектуальної власності, яке захищається відповідно до законодавства.  Публікація і розповсюдження змісту матеріалів розміщених на сайті (в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося) дозволено тільки при наявності гіперпосилання - для електронних видань, а також при наявності назви «Головне територіальне управління юстиції у Миколаївській області» - в паперових виданнях.

Угору